O nas


Nasz zespół
Nasz zespół

Menedzer - Basia Lubak - ukończyła szkołę muzyczną na fortepian, ale gra też na saksofonie. Ma szerokie zainteresowania artystyczne. Oprócz tego, że śpiewa i gra lubi rysować, maluje obrazy olejne.

 

Darek - absolwent Uniwersytetu K.S.W w Warszawie, staż 18 lat, założyciel i szef zespołu, wszechstronnie uzdolniony, śpiewa i gra na wielu instrumentach, wykonuje Elvis Show, jest wodzirejem. Potrafi naśladować i parodiować ,,gwiazdy".  Darek na codzień pracuje jako nauczyciel muzyki i języka angielskiego.

 

Kasia - ukończyła Wyższą Szkołę Nauk Pedagogicznych w Warszawie oraz Wyższą Szkołę Komunikowania, Politologii i Stosunków Międzynarodowych w Warszawie. Szczęśliwa mam dwuletniego syna Mikołaja. Jej pasją jest śpiew, lecz gra również na saksofonie. Na co dzień pracuje jako nauczyciel muzyki.

 

 

Mariusz śpiewa i gra na: keybordzie, gitarze, akordeonie. Jego pasją są kabarety, jest mistrzem riposty. Czas wolny lubi spędzać z rodziną.

 

Tomek śpiewa i gra na klawiszach. Ukończył WAT w Warszawie. Oprócz muzyki pasjonuje się tańcem towarzyskim. Jest wielokrotnym zwycięzcą turniejów tańca towarzyskiego

 

Zespół DELTA to dobry wybór. Gwarantujemy dobrą zabawę dla wszystkich!