O nas


Nasz zespół
Nasz zespół

Darek - absolwent Uniwersytetu K.S.W w Warszawie, staż 18 lat, założyciel i szef zespołu, wszechstronnie uzdolniony, śpiewa i gra na wielu instrumentach, wykonuje Elvis Show, jest wodzirejem. Potrafi naśladować i parodiować ,,gwiazdy".  Jego pasją są sztuki walki, których to jest instruktorem.

 

Kasia - absolwenta Wyższej Szkoły Komunikowania, Politologii i Stosunków Międzynarodowych w Warszawie. Szczęśliwa mam dwu-letniego syna Mikołaja. Jej pasją jest śpiew, lecz gra również na saksofonie. Na co dzień pracuje jako nauczycielka.

 

Karolina - dziennikarka TV Narew obdarzona niezwykłym aksamitnym i mocnym głosem. Bardzo dobrze sprawdza się zarówno w zachodnich standartach, hitach jak i naszej rodzimej muzyce, Absolwentka Uniwersytetu K.S.W w Warszawie

 

Basia ukończyła szkołę muzyczną na fortepian, ale gra też na saksofonie. Ma szerokie zainteresowania artystyczne. Oprócz tego, że śpiewa i gra lubi rysować, maluje obrazy olejne.

 

Mariusz śpiewa i gra na: keybordzie, gitarze, akordeonie. Jego pasją są kabarety, jest mistrzem riposty. Czas wolny lubi spędzać z rodziną.

 

Tomek śpiewa i gra na klawiszach. Ukończył WAT w Warszawie. Oprócz muzyki pasjonuje się tańcem towarzyskim. Jest wielokrotnym zwycięzcą turniejów tańca towarzyskiego

 

Zespół DELTA to dobry wybór. Gwarantujemy dobrą zabawę dla wszystkich!