O nas


Nasz zespół
Nasz zespół

Darek - absolwent Uniwersytetu K.S.W w Warszawie, staż 18 lat, założyciel i szef zespołu, wszechstronnie uzdolniony, śpiewa i gra na wielu instrumentach, wykonuje Elvis Show, jest wodzirejem. Potrafi naśladować i parodiować ,,gwiazdy".  Darek na codzień pracuje jako nauczyciel języka angielskiego.

 

Kasia - absolwenta Wyższej Szkoły Komunikowania, Politologii i Stosunków Międzynarodowych w Warszawie. Szczęśliwa mam dwu-letniego syna Mikołaja. Jej pasją jest śpiew, lecz gra również na saksofonie. Na co dzień pracuje jako nauczyciel.

 

Basia ukończyła szkołę muzyczną na fortepian, ale gra też na saksofonie. Ma szerokie zainteresowania artystyczne. Oprócz tego, że śpiewa i gra lubi rysować, maluje obrazy olejne.

 

Mariusz śpiewa i gra na: keybordzie, gitarze, akordeonie. Jego pasją są kabarety, jest mistrzem riposty. Czas wolny lubi spędzać z rodziną.

 

Tomek śpiewa i gra na klawiszach. Ukończył WAT w Warszawie. Oprócz muzyki pasjonuje się tańcem towarzyskim. Jest wielokrotnym zwycięzcą turniejów tańca towarzyskiego

 

Zespół DELTA to dobry wybór. Gwarantujemy dobrą zabawę dla wszystkich!