Kontakt-wesela


Teren działania; woj. mazowieckie i podlaskie
ul. Ogrodowa 14
18-300 Zambrów

Szanowni klienci, ze wzgędu na duże zainteresowanie naszym zespołem,  prosimy o zapoznanie się z najczęściej zadawanymi pytaniami i naszą ofertą. 

 

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

 

1) Jak długie robicie przerwy?

   Zwykle gramy od dania do dania. Jeżeli przerwy między daniami są dłuższe wówczas robimy jakieś przerwy, czyli ok.1h-2h grania i ok. 10 min. przerwy, w zależności od wytrzymałości tanecznej uczestników imprezy i wielkości imprezy.

 

2) Czy gracie w domach u Państwa Młodych?

   Zwykle w domu u Pani Młodej. Aczkolwiek coraz częściej Państwo Młodzi zaczynają od tego odchodzić.

 

3) Do której godziny gracie?

   Zwykle do 4 rano, lub dłużej jeśli godzina ślubu jest późniejsza. Po czwartej włączamy dyskotekę.  Jeśli jednak goście jeszcze się nie wybawili, to jest możliwość przedłużenia. Gramy i rozkręcamy imprezę tak, aby uczestnicy do godziny 4 rano maksymalnie się wybawili, organizując różne nowatorskie zabawy wodzirejskie.

 

4) Czy w przerwach puszczacie muzyczkę?

    Tak oczywiście, zwykle standardy akordeonowe lub do uzgodnienia.

 

5) Jakie robicie oczepiny i jak długie?

   Zwykle oczepiny trwają od 0,5h do godziny, w zależności od oczekiwań Państwa Młodych. Zabawy oczepinowe są kulturalne i wesołe i co roku zmieniają się w zależności od preferencji i mody w danym roku. Dokładne szczegóły odnośnie zabaw i harmonogramu imprezy ustalamy pięć dni przed weselem.

 

6) Czy robicie biesiadę;
 Tak oczywiście w kilku formach; jedna forma to tradycyjna biesiada przy stołach, kiedy gramy staropolskie walczyki a goście kołyszą się i śpiewają; kolejna to biesiada w formie zabaw tanecznych (np.zabawy góralskie dla gości z rekwizytami); oprócz tego biesiadne piosenki wplatamy w repertuar weselny w trakcie wesela, bo goście lubią i chętnie śpiewają biesiadę.

 

7) Jak macie repertuar:

    W repertuarze mamy 1500 utwórów. Obecnie na weselu goście chętnie bawią się przy disco polo. W związku z tym gramy tylko sprawdzone hity tego gatunku w połączeniu ze standardami lat 70,  80 i 90,  polskie i zagraniczne oraz hity zagraniczne. Są imprezy gdzie króluje disco polo, a czasami gramy imprezy bez disco polo. Zależy to od gości, jak też ich przekroju wiekowego.

 

8) Grafik na 2020 r. otwieramy 02.01.2019 o godz. 09.00.

Możemy wstępnie zanotować zgłoszenie. Jeśli jednak ktoś bardzo chce zarezerwować nas na rok 2020 to musi liczyć się z dodatkową opłatą ok. 20%.

 

9)Ile kosztuje wynajęcie Państwa Zespołu na wesele;

   Mamy następujące propozycję w zależności od terminu ;

1.Standard ; cena od 4 do 5 tys. zł. 

Opcja ta zawiera szefa zespołu (wokalistę,akordeonistę i wodzireja w jednym), wokalistki, instrumentaliski w tym saxofonistkę, instr. klawiszowe, nagłośnienie  2x2500W, światła dyskotekowe, Elvis Show, zabawy wodzirejskie, zumba. Jest to zwykle min. czterososobowy skład, czasami trzyosobowy i ustalany jest bliżej terminu imprezy.

2. Opcja standard plus, czyli skład zespołu wzbogacony o wokalistkę lub instrumentalistę. Jest to zwykle min. czteroosobowy skład lub pięcioosobowy i ustalany jest bliżej terminu imprezy. Cena od 5 do 6 tyś

 

KONTAKT MAILOWY

deltazespol@gmail.com

Skrzynka pocztowa facebook często blokuje sie lub jest przepełniona.

Najpewniejszy jest kontakt przez pocztę gmail.com.

W mailu proszę określić miejsce imprezy, wielkość tzn.(np 100 osób czy 700 osób) ramy czasowe, w przypadku wesel odległość od Domu Weselnego do domu Pani Młodej oraz opcję, która Państwa interesuje. Odpowiadamy zwykle w ciągu doby.

Nie robimy tymczasowych rezewacji. Pierwszeństwo mają zdecydowani, konkretni klienci. Kontakt telefoniczny pon/pt 16.00-18.00 dla osób, które otrzymały od nas nr.