Kontakt-wesela


Teren działania; woj. mazowieckie i podlaskie
ul. Ogrodowa 14
18-300 Zambrów

Szanowni klienci, ze wzgędu na duże zainteresowanie naszym zespołem, zanim zadzwonicie prosimy o zapoznanie się z najczęściej zadawanymi pytaniami. Informujemy również, że nie robimy rezerwacji na telefon. O kontakt prosimy najchętniej osoby zdecydowane w celu podpisania umowy.

 

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

 

1) Jak długie robicie przerwy?

   Zwykle gramy od dania do dania. Jeżeli przerwy między daniami są dłuższe wówczas robimy jakieś przerwy, czyli ok.1h-2h grania i ok. 10 min. przerwy, w zależności od wytrzymałości tanecznej uczestników imprezy i wielkości imprezy.

 

2) Czy gracie w domach u Państwa Młodych?

   Zwykle tak, chyba, że odległości są duże między domem Pani Młodej i domem Pana Młodego. Aczkolwiek coraz częściej Państwo Młodzi zaczynają od tego odchodzić.

 

3) Do której godziny gracie?

   Zwykle do 4 rano, lub dłużej jeśli godzina ślubu jest późniejsza. Po czwartej włączamy dyskotekę.  Jeśli jednak goście jeszcze się nie wybawili, to jest możliwość przedłużenia. Gramy i rozkręcamy imprezę tak, aby uczestnicy do godziny 4 rano maksymalnie się wybawili, organizując różne nowatorskie zabawy wodzirejskie.

 

4) Czy w przerwach puszczacie muzyczkę?

    Tak oczywiście, zwykle standardy akordeonowe lub do uzgodnienia.

 

5) Jakie robicie oczepiny i jak długie?

   Zwykle oczepiny trwają od 0,5h do godziny, w zależności od oczekiwań Państwa Młodych. Zabawy oczepinowe są kulturalne i wesołe i co roku zmieniają się w zależności od preferencji i mody w danym roku. Dokładne szczegóły odnośnie zabaw i harmonogramu imprezy ustalamy tydzień przed terminem wesela.

 

6) Czy robicie biesiadę;
 Tak oczywiście w kilku formach; jedna forma to tradycyjna biesiada przy stołach, kiedy gramy staropolskie walczyki a goście kołyszą się i śpiewają; kolejna to biesiada w formie zabaw tanecznych (np.zabawy góralskie dla gości z rekwizytami); oprócz tego biesiadne piosenki wplatamy w repertuar weselny w trakcie wesela, bo goście lubią i chętnie śpiewają biesiadę.

 

7) Jak macie repertuar:

    W repertuarze mamy 1500 utwórów. Obecnie na weselu goście najlepiej bawią się przy disco polo. W związku z tym gramy tylko sprawdzone hity tego gatunku w połączeniu ze standardami lat 80 i 90,  polskie i zagraniczne.

 

7) Ile kosztuje wynajęcie Państwa Zespołu na wesele;

   Mamy następujące propozycję w zależności od terminu ;

1.Standard zwykle czteroosobowy skład -cena ok. 3800 - 4800zł.

Opcja ta zawiera wokalistów i wokalistki, saxofon, akordeon, instr. klawiszowe, nagłośnienie  2x1500W, światła dyskotekowe, Elwis Show,

zabawy wodzirejskie, zumba.

2. Full opcja - cena 6500 zł. - sześcioosobowy skład, trzy wokalistki w tym saxofonistka i gitarzysta live, akordeon, instr. klawiszowe, nagłośnienie 2x2000W, światła dyskotekowe, Elwis Show, zabawy wodzirejskie, zumba.

3. Inne opcje tzn duet, dj itp. rozpatrujemy indywidualnie w zależności od dostępności terminu. 

 

 ( sprawdź grafik, w zakładce kalendarz 2018, zanim zadzwonisz)

Prosimy o kontakt tylko zdecydowanych klientów. 

 tel. 692 379 366

kontakt w poniedziałek - piątek w godz.14.00-18.00

 

Szanowni klienci, ponieważ bardzo poważnie traktujemy Was potencjalnych klientów, dlatego też tym samym wymagamy dojrzałości i odpowiedzialności od Was.  Służymy radą i pomocą w kwestiach weselnych i liczymy na wasze zaufanie nam, biorąc pod uwagę nasze bogate doświadczenie, poświęcenie i ciągły rozwój Zespołu Delta.